Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Despite its publicly pro-Ukrainian position, Taiwan has become Russia’s most important supplier of high-precision metalworking machines, The Insider has discovered as part of a joint investigation carried out with Taiwanese outlet The Reporter.  Following the start of Russia’s full-scale invasion of Ukraine, German, Japanese, and Swiss machine tools manufacturers all left the Russian market, and Chinese substitutes proved to be of inferior quality. However, Taiwanese machining centers, lathes, and electrical discharge machines have since filled the gap, satisfying the needs of the Russian

Недавні зміни конкурентної ситуації у метизній сфері можуть виявитися надзвичайно сприятливими для вітчизняних підприємств - виробників. Незважаючи на зниження загальних об’ємів ринку, китайська продукція, яка донедавна була головним чинником, що стримував розвиток існуючих вітчизняних виробництв та перешкоджав створенню нових виробництв, стає дорожчою. Це передусім є наслідком внутрішніх факторів: обвалу курсу гривні в 2008-2009рр. та інфляції, митних та фінансових нововведень, ускладнення та подорожчання банківського кредитування, чергових зростань вартості перевезень. З’явилися категорії продукції, замовлення яких стало невигідно розміщувати в азійських країнах з огляду на невеликі об’єми замовлень, тривалі терміни виконання замовлень і їх перевезень, відносно високу вартість перевезень та ін.

   Виробництво та експорт кріплень у КНР

   Темпи зростання виробництва кріплень у Китаї за останні 2 роки складають 14-18% на рік. У 2007р. річний обсяг виробництва склав 5.2 млн. тон у порівнянні з 4.6 млн. тон в 2006 р.
 
  Виробництво кріплень у Китаї:
2006р. 4.6 млн. тон (зростання на 18%)
2007р. 5.2 млн. тон (зростання на 14%)

   Ринок кріпильних виробів Тайваню 2008р.

   Особливості експорту кріплень із Тайваню

   Історично тайванський ринок кріпильних виробів сформувався як експортно-спрямований. Обсяги експорту збільшувалися стрімкими темпами - з близько 856 тис. тон у 1996р. до близько 1,22 млн. тон у 2007р., причому піковим у кількісному відношенні був 2004р., коли річний обсяг експорту кріпильних виробів і з Тайваню досяг майже 1,4 млн. тон, тобто виріс у 1,6 рази в порівнянні із 1996р.