Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Тайванське обладнання – оптимальний вибір для вітчизняних метизних підприємств

Недавні зміни конкурентної ситуації у метизній сфері можуть виявитися надзвичайно сприятливими для вітчизняних підприємств - виробників. Незважаючи на зниження загальних об’ємів ринку, китайська продукція, яка донедавна була головним чинником, що стримував розвиток існуючих вітчизняних виробництв та перешкоджав створенню нових виробництв, стає дорожчою. Це передусім є наслідком внутрішніх факторів: обвалу курсу гривні в 2008-2009рр. та інфляції, митних та фінансових нововведень, ускладнення та подорожчання банківського кредитування, чергових зростань вартості перевезень. З’явилися категорії продукції, замовлення яких стало невигідно розміщувати в азійських країнах з огляду на невеликі об’єми замовлень, тривалі терміни виконання замовлень і їх перевезень, відносно високу вартість перевезень та ін.
 
   Все це може дати поштовх розвитку імпортозаміщуючих виробництв. Однак для вітчизняних метизних підприємств надзвичайно серйозною проблемою є застаріле виробниче обладнання. При вирішенні цієї проблеми вибір зазвичай постає між новим дуже дорогим обладнанням європейського виробництва, раніше вживаним обладнанням (як правило, також європейським), новим обладнанням із Китаю та новим обладнанням із Тайваню.
 
   Перший варіант (нові європейські верстати) передбачає досить довгий термін окупності обладнання, його використання доцільне для виготовлення продукції, яка не має на вітчизняному ринку серйозної конкуренції з боку масової продукції китайського виробництва, та і фінансово такі вкладення можуть собі дозволити лише «багаті» підприємства.
 
   Другий варіант (раніше вживане обладнання) навряд чи можна вважати виправданим в сучасних умовах з огляду на те, що зазвичай таке обладнання є морально застарілим, в процесі подальшої експлуатації потребує значних витрат на ремонтні роботи та закупівлю запасних частин, які можливо вже давно зняті з виробництва і, відповідно, втрат часу.
 
   Виробники китайського обладнання останнім часом відзначаються швидким прогресом і мають хороші перспективи у майбутньому, але на даному етапі поки що можуть похвалитися лише кількарічним досвідом менш вдалого чи більш вдалого копіювання моделей відомих іноземних виробників обладнання та нижчою ціною на аналоги таких моделей. Однак зазвичай ця нижча ціна є результатом поєднання орієнтації на виключно зовнішню схожість з одночасною економією на матеріалах та їх обробці, використанням менш якісних комплектуючих та матеріалів. Зрозуміло, що це не найкращим чином позначається на якості самого обладнання, терміні його служби та витратах (матеріальних та часових) при його експлуатації.
 
   Провідні тайванські виробники метизного обладнання мають 30-40-річну виробничу історію, вкладають кошти у власні розробки та удосконалення обладнання, використовують якісні комплектуючі як досвідчених тайванських, так і відомих іноземних виробників. Кожен із них щорічно виробляє і продає сотні одиниць обладнання як у самому Тайвані так і у інших країнах світу, передовсім у країнах – лідерах по виробництву метизів: Китаї, Індії, Бразилії, Туреччині, Таїланді, Малайзії, Польщі. Тайванське обладнання відрізняється доступними цінами, надійністю, високою продуктивністю, простотою обслуговування, використанням легкодоступних у будь-якому регіоні комплектуючих.
 
  Саме тому обладнання провідних тайванських фірм має дійсно вдале співвідношення між якістю і ціною і є оптимальним варіантом при технічному переозброєнні вітчизняних підприємств.
 
   Ми пропонуємо тайванське обладнання та інструмент для
виробництва болтів, гайок, шурупів, гвинтів, заклепок, цвяхів, обладнання для волочіння стального дроту, виготовлення металевих сіток, колючого дроту.
 
  Головні позиції пропонованого нами обладнання:
- одноматричні двоударні холодновисадочні автомати для виробництва заготовок шурупів, ґвинтів, саморізів, заклепок;
- багатопозиційні холодновисадочні преси для виробництва болта;
- багатопозиційні гайкоформувальні автомати;
- різьбонакатні автомати;
- різьбонарізні автомати;
- цвяхарні автомати;
- верстати для ґвинтової та кільцевої накатки цвяхів;
- верстати-коллатори для напаювання цвяхів на дріт (для виробництва бобінних цвяхів);
- верстати для виробництва цвяхів у пластиковій та паперовій обоймах;
- обладнання для термічної та хіміко-термічної обробки кріпильних виробів;
- лінії нанесення гальванічних покриттів на метизи;
- волочильні стани для стального дроту;
- обладнання для механічного видалення окалини;
- обладнання для виробництва зварних сіток, сітки-рабиці, габіонних сіток;
- обладнання для виробництва колючого дроту;
- холодновисадочний, різьбонакатний та різьбонарізний інструмент.
 
  Запрошуємо до взаємовигідного співробітництва!